עורך דין פלילי – מה הוא באמת יכול לעשות למענכם?

אנשים שנקלעו לצרה, עברו עבירה ומואשמים כעת בלא מעט עניינים יודעים היטב לומר שזו אחת מהסיטואציות הכי מלחיצות שיש. אנחנו לא יודעים מאיפה להתחיל בכלל את ההתמודדות עם המצב והאמת היא, שכמה שלא נקרא מאמרים באינטרנט, לא לגמרי נוכל להבין מה נכון או לא נכון לעשות. לכן, אם גם אתם מוצאים את עצמכם בדילמה ולא יודעים לאן לפנות, עכשיו זה הזמן הנכון לעצור ולבקש עזרה. יש הרבה אנשי מקצוע שיוכלו לעזור לכם ברמות שונות, אך אין עוד איש מקצוע כמו עורך דין פלילי. עורך דין פלילי מכיר את תחום המשפט הפלילי על בוריו, וכל סיטואציה שאולי לכם נראית חדשה ומלחיצה, עבורו היא משהו אחר לגמרי. הוא יודע מה נוהל הדברים, מה עדיף לעשות אחרי מה ובעיקר, הוא יוכל גם לתדרך אתכם מאיזה טעויות אתם חייבים להימנע. לכן, אם גם אתם נקלעתם לצרה, אנחנו מציעים לכם לבחור עוד היום עורך דין פלילי שיוכל לעזור לכם.

 

איך צריכה להיות ההתנהלות שלכם מול עורך הדין?

 

כאשר מדברים על פניה לעורך דין פלילי ניתן לראות שלכל איש מקצוע כזה יש דרך עבודה מעט שונה. מה שכן, יש כמה דברים שתמיד חוזרים על עצמם, כמו העובדה שכל עורך דין שמכבד את עצמו ואת הלקוחות שלו יזמין אתכם תחילה למשרדו. הפגישה הראשונה הזאת חשובה מכל הבחינות, שכן זו ההזדמנות הכי טובה שיש לכם להתרשם מהאדם שנמצא מולכם ושעתיד להגן על האינטרסים שלכם. הרבה פעמים אומנם קורות החיים של עוה"ד נראים מרשימים, אך בפועל הוא לא עושה על הלקוח רושם טוב או מקצועי. לעומת זאת, פעמים רבות ההמלצות על עוה"ד פושרות לחלוטין ואילו במציאות הוא נראה אדם אמין ורציני ביותר. בנוסף לכך, הפגישה הראשונה עם עוה"ד חשובה גם כיוון שצריך לספר לו ברגע הזה הכול. אפילו אם יש דברים שאתם מעדיפים לא להודות בהם, לא לשתף לגביהם ולא למסור לגביהם את כל המידע שצריך, הרי שכאשר אתם יושבים מול עוה"ד שלכם חובה עליכם להיות גלויים. רק אם תיתנו לעוה"ד שלכם את כל המידע הוא יוכל לעזור לכם, להגן עליכם ולשמור על האינטרסים שלכם בצורה הכי טובה שיש, אז למה אתם מחכים?

יכול לעשות למענכם

התזמון של בחירת עוה"ד

 

הבעיה של רוב האנשים היא שהם פונים לעורך דין פלילי בדרך כלל בשלב מאוד מאוחר של הפרשייה שבה הם מעורבים. חשוב להבין שזו טעות, כי ממש כפי שאתם צריכים כמה שיותר זמן כדי לבצע את העבודה שלכם, כך גם עוה"ד צריך שיהיה לו זמן לתכנן את הדברים ולבנות את קו ההגנה. לכן, כבר מהרגע שבו אתם מבינים שהדברים הסתבכו ושאתם עלולים להיות מעורבים בפרשייה לא רצויה, כדאי יהיה לפנות לעורך דין מתאים. ככל שתפנו מהר יותר לעורך דין פלילי למעשה תיתנו לו יותר זמן לחשוב כיצד הוא יכול להגן עליכם, מה שימנע גם ממנו לעשות טעויות בעתיד. עורך דין טוב הוא אדם שגם יציע ללקוחותיו זמינות מקסימאלית של 24/7, כך שאין לכם סיבה לדאוג שאתם מטרידים את מנוחתו של עוה"ד מחוץ לשעות עבודתו.

 

למידע נוסף, ניתן לפנות אל אורדן עורכי דין דרך האתר שלהם בכתובת: https://www.ordanlaw.co.il

 

 

המאמר עזר לכם ?
שתפו בקליק עם החברים

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

גישור גירושין בהסכמה - כן יש דבר כזה

גישור גירושין בהסכמה - כן יש דבר כזה

חושבים שגירושין בהסכמה הם חלום רחוק ובלתי מוגשם? ובכן, יש לכם טעות. באמצעות תהליך של גישור גירושין אשר מתבצע באמצעות…
ישראל מול העולם: מה אחוז הגירושין בארץ

ישראל מול העולם: מה אחוז הגירושין בארץ

לפי נתונים של הלשכה לסטטיסטיקה בישראל, שיעור המתגרשים בישראל קטן משיעור המתגרשים הנהוג במדינות מתקדמות אחרות ברחבי העולם. יחד עם…
הייתם מעורבים בתאונה? המדריך המלא כיצד עליכם להתנהל!

הייתם מעורבים בתאונה? המדריך המלא כיצד עליכם להתנהל!

כיצד יש לנהוג במקרה שבו הייתם מעורבים בתאונת דרכים? מה יש לעשות מול הנהג השני המעורב בתאונה? אלו מסמכים עליכם…
מה עדיף דלת זכוכית או דלת מעץ מלא ומה קורה אם נשברה עליי הדלת

מה עדיף דלת זכוכית או דלת מעץ מלא ומה קורה אם נשברה עליי הדלת

בין אם נכנסתם לבית חדש ובין אם אתם עושים שיפוץ בבית הקיים, אחרי שבחרתם רהיטים חדשים, ריצוף חדש וצבעים חדשים…