רכישה של מעשנה צריכה להיעשות בהקפדה, תוך סבלנות ואורך רוח. שכן, מדובר במכשיר שצפוי לשמש אתכם לשנים רבות ואתם צריכים להיות בטוחים שהוא עונה על קריטריונים בסיסיים. במדריך הנוכחי נציג בפניכם מעשנות שמאפשרות להגיע לתוצאות איכותיות ללא שום התעסקות ובזבוז זמן, כך שייחסך מכם לערוך חיפוש מעמיק בנושא. הישארו אתנו ותקבלו את כל המידע שאתם צריכים.

 

רקע לכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי כתבנו תוך ליווי מטעם אנשים שחיים בשר. אלו אנשים שלא תמצאו אצלם בבית גריל חד פעמי או נפנף, גם לא ביום העצמאות. פשוט כי עבורם, כל הליך הכנת הבשר צריך להיות על רמה, איכותי ומהיר. הם המקור הטוב ביותר שניתן לקבל ממנו מידע אודות המעשנות האיכותיות ביותר, פשוט כי הם חיים את התחום. נפגשנו עם כמה מהם במסעדת בשרים איכותית ושמענו את הרשמים שלהם אודות המעשנות הטובות ביותר שקיימות כיום בשוק וחזרנו עם הנתונים שיוצגו בפניכם ממש כעת.

 

מעשנה מספר 1 שמאפשרת תוצאות איכותיות ללא שום התעסקות ובזבוז זמן: מעשנה מדגם סמוקי מאונטין 370

המעשנה שהגיעה למקום הראשון בדירוג של אלו שלקחו חלק בכתיבת המדריך היא מעשנה של חברת וובר. המעשנה מדגם זה מאפשרת לכל אחד להכין בשר כמו מקצוען. במהלך הפגישה שערכנו עם חברי הפאנל שסייעו לנו בבחירה, הם ציינו בפנינו שהמעשנה הזו הגיעה למקום הראשון בעקבות היותה עומדת בתנאים הבאים:

  • קלה מאוד לתפעול
  • שומרת על טמפרטורה אחידה לאורך כל משך ההכנה
  • אינה דורשת הוספה של פחם
  • כוללת כלי לנוזלים שמאפשר ליצור לחות

המעשנה בקוטר של כ – 36 ס"מ והיא כוללת גם 2 קומות שונות לעישון!

 

מעשנה מספר 2 שמאפשרת תוצאות איכותיות ללא שום התעסקות ובזבוז זמן: מעשנה מדגם סמוקי מאונטיין 570

המעשנה שהגיעה אל המקום השני היא כזו שגם כן מאפשרת להכין בשרים בקלות. נדמה כי היא קיבלה את המקום ה- 2 בגלל הקוטר שלה שעומד על כ – 57 ס"מ. נאמר לנו שהעובדה כי מדובר במעשנה מסיבית יותר, היא עשויה להתאים פחות לקרניבורים מתחילים. ניתן לעשן בה כל דבר שתרצו: בשר, עוף, דגים ועוד.

 

מעשנה מספר 3 שמאפשרת תוצאות איכותיות ללא שום התעסקות ובזבוז זמן: מעשנה מדגם סמוקי מאונטיין 470

המעשנה שהגיעה אל המקום ה- 3 והמכובד לא פחות היא דגם 470 שידועה מסתבר בקוטרה הבינוני מבין השלוש: 47 סנטימטר. המעשנה הזו מתאימה למקצוענים אמתיים, כאלו שמבינים עניין בעישון של בשרים. גם כאן מסתבר שניתן למצוא 2 משטחי צלייה ושליטה מלאה על האוויר שנכנס ועל עצמת החום בדומה לשאר המעשנות של החברה.

 

לסיום

כעת ידוע לכם אילו מעשנות מאפשרות להגיע לתוצאה איכותית ללא שום התעסקות וזמן מיותר, כך שנותר לכם רק לבחור.

מעשנת וובר