הליך גירושין הוא אחד הדברים הכי פחות נחמדים בחיים.

זה הליך שבו כל הלכלוך יוצא החוצה וזה הליך שאף אחד לא מסיים אותו יפה.

פעמים רבות אנשים רבים בהליכים אלו והם מוציאים את כל הדם הרע בזוגיות.

כך יש הליכי גירושין אשר מסתיימים בצורה מאוד לא יפה כאשר שני הצדדים עם הלשון בחוץ.

לא רק זאת אלא שגירושין לא טובים לילדים וזה משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון.

על רקע זה חובה לציין כי אם הדבר אפשרי עדיף בהרבה לנסות ולעכב הליכי גירושין ולנסות להגיע לשלום בית.

שימו לב הליך גירושין זה דבר הפיך ואם אתם מחליטים להילחם על הנישואים שלכם אזי זה בהחלט אפשרי ואתם צריכים רק לקבל את ההחלטה יחד עם בן או בת הזוג שלכם.

 

על אילו נושאים יש לחשוב בעת גירושין?

אז על מה אנו צריכים לתת את הדעת אם בכל זאת מתקיים הליך גירושין? אם היה נכתב מדריך הליך גירושין הוא היה אומר לכם קודם כל לנסות ולקיים את ההליך בכמה שפחות צעקות וריבים. לאחר מכן הוא היה אומר לכם לשים לב טוב טוב לדמי המזונות שתשלמו וזאת עקב העובדה כי הרבה פעמים אנו משלמים שנים רבות כספים אלו. עוד דבר סופר חשוב ביותר שאתם צריכים לתת עליו את הדעת הוא העובדה כי המשמורת היא חשובה ביותר ויש לה השפעה עצומה על המשך החיים שלכם ולכן אתם חייבים לשים על כך דגש על נושא זה.

 

לא רוצים ללכת לעורך דין? בכל זאת, אל תוותרו על פגישת ייעוץ אחת

יש אנשים אשר חושבים שהם יכולים להתנהל ללא עורך דין ולעבור את כל הליך הגירושין לבד. אם כן זו טעות עליכם להבין כי הסכם הגירושין הוא דבר קריטי להמשך החיים שלכם והוא הסכם משפטי לכל דבר ועניין. על רקע זה חובה לציין כי לפחות פעם אחת כדאי לתת לעורך דין לעבור על ההסכם. העורך דין יראה את ההסכם וייתן את ההערות שלו בכדי לשמור על הזכויות שלכם וזה דבר חשוב ביותר. לכן שימו לב כי העורך דין יכול לסייע לכם רבות ולא משנה איזה מדריך הליך גירושין אתם תקראו באינטרנט אין הוא תחליף לעורך דין ולפגישת ייעוץ אחת לפחות.

 

לא משנה מה אל תערבו את הילדים בסכסוך

כל מדריך הליך גירושין יגיד לכם כי בסופו של יום אסור לערב את הילדים בהליך הגירושין. אם יש לכם ילדים ואתם נכנסים להליך גירושין אתם חייבים להבין כי הדבר מהווה טראומה בשבילם ולכן יש לשמור עליהם ככל האפשר וזאת בכדי להבטיח כי הם לא יזכרו את ההליך ככתם על חייהם לאחר שיתבגרו ויגדלו.

 

גישור