יתרונות להוצאת דרכון אירופאי עם עורך דין

תוכן עניינים

הוצאת דרכון פורטוגלי יכולה להיות משימה לא פשוטה הכוללת המון בירוקרטיה, הגשת מסמכים בפורטוגזית, הליכים מורכבים ויכולים לקחת המון זמן.

 

הסדרת דרכון

פנייה לאורך דין על מנת להוציא דרכון יכולה לגרור עלויות נוספות לעורך דין מלבד הוצאות כל מסמכים ואגרות, אך תהליך הוצאת דרכון פורטוגלי ואזרחות פורטוגלי יכול להיות תהליך ארוך ומורכב שרוב האנשים מתייאשים ממנו מהיר מאוד, מבזבזים זמן לעצמם להבין את התהליך, ואז לבסוף מתייאשים ומשכירים את שירותיו של העורך דין. כדאי לחשוב טוב כיצד מהתנהל הליך להסדר נכון של דרכון זר ומה הדרישות לתהליך זה. ברוב המקרים עדיף ומומלץ לפנות אל עורך דין המתמחה בתחום הדרכונים הזרים ולשכור את שירותיו.

 

תפקיד עורך הדין בהסדרת הדרכון

לא כל העורכי דין מתמחים בתחום המתאים להסדרת האזרחות. ישנם עורכי דין מסוים המתמחים בתחום הדרכונים. לכל אזרחות צרה יש חוקים משלה וגם נדרשת התמחות. העצה הטובה ביותר היא ללכת אל עורך דין שאתם יודעים שהוא מתמחה בתחום ולקרוא עליו המלצות בתחום.

עורך דין המנוסה בתחום יודע כיצד להגיש את הבקשה, איך לזרז אותה ולאיזה פקיד הכי מומלץ לפנות. העורך דין אמור לדעת איזה מסמכים הם החשובים ביותר ואיזה מסמכים כדאי לא להשתמש. עורך דין בעל ניסיון ידע איך לערוך את הבקשה וכיצד להציג מסמכים שכן יהיו קבילים במדינה אחרת והוא יתמחה בתרגומים לשפה של אותה מדינה. מגישי הבקשה מתבקשים להוכיח את הקשר שלהם עם המדינה שבה הם רוצים לקבל את האזרחות.

בכדי להוכיח את הקשר אל המדינה, יש להוכיח מסמכים עמו תעודות זהות מן העבר, תעודות נישואין, תעודות לידה, תעודות פטירה או אם יש תעודה עליה ואילן יוחסין מפורט. מסמכים אלו לא תמיד זמינים, לכן צריך לחפש אחריהם בארכיון. כאן נכנס עורך דין מנוסה לתמונה, הוא עוזר לנהל את התהליך בקצב מהיר יותר ובמקצועיות רבה בכל המסמכים הדרושים. במידה והתיק לא יתנהל כחוק, בזריזות ויחסרו מסמכים הבקשה תידחה ולא תינתן לכם בקשה חוזרת. לכן חשוב מאוד לשכור את שירותיו של עורך דין מנוסה בתחום על מנת לקבל את הטיפול המקצועי והטוב ביותר לקבלת דרכון אירופאי.

 

יתרונות ברורים להשכרת שירותיו של עורך דין

  1. עורך דין הוא בעל ניסיון והכרות עם התחום
  2. מקל משמעותית ומקצר הליך בירוקרטי
  3. חוסך בתשלומים אחרים עקב חוסר הכרות עם התחום
  4. הסבר מפורט על התהליך
  5. תשלום לעורך דין המבטיח את קבלת דרכון הזר

 

לסיכום

החיסרון העיקרי בהשכרת שירותיו של עורך הדין לתהליך זה הוא השכר הטרחה המגיע לו. אך השכר טרחה הזה בדרך כלל חוסך ממכם עלויות נוספות בהמשך וניסיונו של עורך הדין יכול לחסוך ממכם בירוקרטיה רבה ובעיקר בזבוז של זמן יקר ללא התקדמות. חשוב להיעזר בעורך דין מכיוון שעם הסכום לתשלום העורך דין תוכלו להבטיח את קבלת הדרכון ולא להסתכן בדחייה של בקשתכם.

 

פספורט

קשת עורכי דין
לשיחת ייעוץ עם עורך דין

עולם המשפט לעיתים נראה סבוך ומורכב, אך מי שבקיא בו – יידע לתת את העצה הנכונה. לקבלת סיוע משפטי השאירו פרטים עכשיו!

מידע נוסף
הוצאת דרכון פורטוגלי – מדריך

ישראלים רבים אשר מעוניינים להתחיל בתהליך של הוצאת אזרחות פורטוגלי אינם יודעים את השלבים. המומחים של חברת איזי נשיונאליטי מסבירים.   מהו חוק האזרחות הפורטוגלי?

כיצד לקבל ויזה אזרבייג'נית תוך 24 שעות?

בתקופת הקורונה מדינות רבות החליטו לסגור את שעריהן ולא לאפשר לתיירים ומבקרים להגיע אליהן. עם הזמן העולם הסתגל למצב החדש והמורכב, וישנן מדינות רבות שהחליטו

ויזה לאזרבייג'ן: דרישות כניסה ויציאה

אזרבייג'ן היא מדינה הנמצאת באירואסיה וגובלת באיראן, ברוסיה, בגאורגיה ובארמניה. זוהי מדינה מוסלמית שיעית שנחשבת בעלת סובלנות דתית גבוהה במיוחד. בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים