במקרים רבים אנחנו מוצאים את עצמנו נזקקים לשירותיו של עורך דין, בתחומים רבים ומגוונים. במרבית התיקים מדובר בנושאים בעלי השלכות מהותיות על חיינו. כפועל יוצא מכך, עלינו לתכנן ולהקדיש מחשבה מקדימה לבחירת עו"ד מקצועי ומיומן, לטיפול המתאים ביותר בתיק שלנו.

 

איתור בעלי מקצוע

כולנו נזקקים בחיי היום יום לאנשי מקצוע שונים ומגוונים, המיומנים בתחום מקצועם, בכדי לעזור לנו בהתמודדות עם מצבים, שלנו אין את הכלים המתאימים להתמודדות מיטבית איתם. בבואנו לבחור איש מקצוע, אנו מקווים להיעזר באדם מקצועי ומיומן, שיפתור לנו את התקלה בדרך האיכותית, המהירה והיעילה ביותר.

לצערנו הרב, המציאות בה אנו חיים מוכיחה כי קיימים אנשי מקצוע רבים אשר מלבד טיפול לקוי ולא הוגן, אף עלולים להרע את המצב הקיים. לכן, חשוב מאוד לאתר את בעלי המקצוע האיכותיים והמקצועיים ביותר. בכדי להגיע לאותם בעלי מקצוע, לא אחת אנו נעזרים בהמלצות מאנשים שאנחנו מכירים, וגם כאלה שלא, חיפוש באינטרנט או באמצעות יצירת קשר דרך מודעה שנתקלנו בה.

 

בחירת עו"ד

ישנם תחומים בהם אנחנו יכולים להתפשר ולבצע בדיקות מקדימות לא כל כך מעמיקות, אך ישנם תחומים, כמו עריכת דין, בהם קיימת חשיבות רבה לבחירת עו"ד המתאים, היות והוא משמש בתור הייצוג המשפטי שלנו, והצלחתו, או חלילה, כישלונו בתיק המשפטי, היא ההצלחה או הכישלון שלנו.

בחירת עורך דין איכותי ומקצועי, דוגמת עו"ד מזור, הופכת לבחירה מאתגרת, כשבישראל קיימים כ-70,000 עורכי דין, המתמחים במגוון תחומים ונושאים בנוסף ללוח הזמנים הצפוף העומד לרשותנו, כשאנו מעוניינים למצות את זכויותינו במהירות האפשרית. בכדי לבצע בחירת עו"ד מוצלחת, עלינו לברר עליו כמה פרטים לפני.

 

הסיבות לבירור פרטים על עו"ד שיטפל לכם בתיק

כפי שהזכרנו, תפקידו של עורך הדין בסופו של דבר הוא לייצג אתכם כראוי, ולמעשה הוא מהווה את הפנים שלכם בהליך המשפטי, ומכאן נובעת החשיבות בבחירה מחושבת ונכונה של עורך הדין המתאים ביותר לתיק שלכם. אך מלבד סיבה בסיסית זו, ישנן כמה סיבות נוספות, המעניקות לבירור הפרטים על עורך הדין חשיבות נוספת:

עורך דין