כיום בהרבה מקצועות צריך קליניקה מקום בו תוכלו לפגוש את הפונים שלכם ולתת להם את השירות המיטבי. כיוון ולקליניקה יש משמעות הרבה מעבר לסתם מבנה, חשוב לבחור אותה בהתאם לצרכים של העבודה ושל המטופלים. לכן אספנו עבורכם מספר דברים שחשוב לשים לב כאשר רוצים לבחור קליניקה להשכרה. בנוסף, ניתן אפשרויות של מקומות דרכם ניתן להשכיר קליניקות. על כך ועוד מוזמנים ומוזמנות לקרוא בכתבה שלפניכם.

 

מה זה קליניקה?

לפני שנדבר על השכרת קליניקה חשוב להבין מה המטרה של מקום כזה ומה ההבדל מ"סתם" משרד רגיל. קליניקה היא בעצם מרחב טיפולי ורפואי שבו ניתן לתת מענה למטופלים ופונים שונים. קליניקה יכולה להיות בתחומים שונים בתוך הרפואה. כאשר היא יכולה להיות קליניקה עבור טיפול רפואי פיזי כמו מרפאה, או לחלופין טיפול נפשי כמו קליניקה של פסיכולוגית.

קליניקה יכולה לכלול מספר רב של עובדים, כאשר לכל אחד יש חדש משלו בו הוא מקבל את המטופלים שמגיעים אליו. לצד זאת, קליניקה יכולה להיות פרטית וקטנה, עם חדר אחד גדול בו המטפל נפגש עם המטופל ולכן, לא צריך מרחב גדול מידי. לכן, חשבו על העניין הזה לפני שתבחרו מקום.

 

מה חשוב לשים לב בבחירת מיקום של קליניקה?

דווקא בשל העובדה שקליניקה היא מקום אליו מגיעים בשביל לקבל טיפול, צריך להקפיד על כל הפרטים הקטנים והגדולים במראה כשבודקים קליניקות להשכרה . צריך לשים לב שהקליניקה נמצאת במקום נגיש ומאפשר לכל האוכלוסייה הגעה בטוחה ונגישה אליה. כך לדוגמא, עדיף שיהיו חניות מסביב וכן, תחנות אוטובוס וקווי רכבת.

בנוסף, חשוב לשים לב לעיצוב ולנראות של הקליניקה, כאשר המטרה של המקום היא להרגיע את המטופלים ולהשרות אווירה נעימה וטובה. צריך לקחת בחשבון את הצבעים שתבחרו לצבוע את הקירות, לרוב עדיף צבעים מרגיעים וחמימים כמו צהוב בהיר, לבן, אפור או טורקיז. לחשוב על העיצוב מבחינת פרטים קטנים כמו פרחים, כורסאות נוחות, נרות, ספרים, תמונות, קישוטים, ריח נעים ועוד.

 

 

המסביב גם חשוב

האזור בו נמצאת הקליניקה גם הוא חשוב. נסו למצוא מקום שהוא נעים, אם הקליניקה בבניין אז בחרו כזה חדיש יחסית, עם תשתית טובה ונעימה. בנוסף, אם הקליניקה נמצאת במום אטרקטיבי כמו מרכזי קניות או מקום עם חניות זה גם עשוי לעזור. כך לדוגמא אם תרצו לחפש קליניקות להשכרה בירושלים תוכלו למצוא הרבה מקומות מתאימים לקליניקה.

 

בסיכומו של דבר

בחירה של מיקום לקליניקה היא חשובה, הן לתחום הטיפולי ולאווירה של המקום והן לנגישות עבור הפונים. צריך למצוא מקום שממלא את הצרכים מבחינת תחבורה ציבורית ודרך טובה ומהירה להגיע למקום ובנוסף, מקום נעים שיתן תחושה טובה ורגועה בעיצוב שלו. כמו כן, חשוב לשים לב לבניין ולמקומות שנמצאים מסביב לקליניקה, מיקום מרכזי יכול לעזור הן מבחינת ההגעה והן מבחינת האטרקציות שמסביב.

מטבעות