גריל פחמים הוא מסוג המוצרים המפיקים תוצר שאין לו תחליף. אמנם הקידמה עשתה את שלה והביאה לפתרונות צלייה נוחים, חדשניים ויצירתיים, אך אין תחליף אמיתי לטעמו של האוכל המעושן – כזה שרק גריל פחם יודע לייצר. עם זאת גם במסגרת המוצר הישן והטוב, מנגל פחמים, ישנם חידושים אשר משדרגים את הנוחות של המשתמשים בהם.

גריל פחמים מתקפל מהווה חידוש יצירתי אשר משמר את הטעם המעושן והטוב, ובמקביל מייצר חווית שימוש נוחה וחדשנית.

 

למה בכלל להישאר עם גריל פחמים ולא לעבור לפתרונות האחרים?

ובכן, ישנם חובבי גריל רבים אשר החליטו לעשות את המעבר לפתרונות צלייה אחרים, לרבות גריל גז, וזנחו את השימוש בפחמים. מנגד, ישנם גם אחרים שלא מוכנים לוותר בשום מחיר על הטעם הייחודי והמעושן שרק מנגל פחמים יודע להפיק. במידה ואתם נמנים עם האוכלוסייה שלא מוכנה לוותר על הטעם המקורי והטוב – כנראה שלא תהיו מוכנים לרכוש פתרון צלייה אחר ותישארו נאמנים למקור.

 

בשביל מה צריך גריל פחם מתקפל?

השימוש הבולט והמובהק ביותר במנגל פחמים מתקפל מתרחש בטיולים מחוץ לגבולות הבית. בעבר, "על האש" היה אירוע נדיר המתרחש לעיתים נדירות ומועדים ייחודיים. היום המצב שונה, כל אירוע גדול כקטן, מהווה סיבה טובה להצית את הפחמים ולצלות את האוכל האהוב.

אם אתם אנשים שאוהבים לטייל ולהתפנק בברביקיו טוב תוך כדי, גריל פחם מתקפל הוא הפתרון המושלם עבורכם. כבר אין צורך למלא את כל תא המטען במנגל גדול ומסורבל, קיימות חלופות קומפקטיות ונוחות אשר יתנו מענה מעולה למצבים הללו.

 

האם האיכות של המנגל המתקפל טובה כמו מנגל רגיל?

התשובה הקצרה לשאלה הזאת היא בהחלט כן. היתרון הגדול של גריל פחמים מתקפל היא האופציה לנוחות וניידות אך לא במחיר של פשרה על איכות הצלייה והתוצר הסופי. מדובר במנגל מקצועי לכל דבר ועניין המאפשר לכם להנות מהטעם המעושן והאהוב, יחד עם אופציות נשיאה ואחסון מיטיבים.

 

החלטתי ללכת על זה ולהצטייד בגריל פחם מתקפל – מה עליי לעשות?

ובכן, במידה והחלטתם שמנגל פחם מתקפל מהווה פתרון צלייה מושלם עבורכם, ישנם שיקולים שמומלץ לקחת בחשבון לפני שתרכשו את המוצר:

  • עלות – כאמור, הביקוש למנגל פחמים מתקפל הלך וגבר בשנים האחרונות. בהתאם, קמו חברות רבות אשר מציעות את המוצר בטווחי מחירים שונים. לפני שתתחילו לחפש את המנגל המושלם עבורכם, כדאי לקבוע מראש מה המחיר שאתם מוכנים לשלם.
  • גודל – ישנן אפשרויות רבות לרכישת מנגל מתקפל בהקשר של הגודל שלו. אמנם האפשרות לקפל את הגריל מאפשרת צמצום של הגודל – אבל עד גבול מסוים. במידה ואתם מייעדים את המנגל לארוחות מצומצמות יחסית המיועדות לחיק המשפחה הקרובה – מנגל מתקפל קטן יהווה פתרון מעולה עבורכם. במידה ותרצו להאכיל פיות רבות – כדאי לבחור במנגל מתקפל גדול יותר.

גריל פחמים