מדוע לא כדאי לוותר על שירותי תכנון מס

את העצם העובדה שכולנו חייבים לשלם מיסים בישראל כולנו מכירים ואנחנו מתמודדים איתה בכל חודש מחדש. עם זאת, לא אחת קורה שהמיסים שאנחנו משלמים יכולים להיות גבוהים יותר או פחות, מה שמעורר כמובן את השאלה – איך נשלם פחות? אף אחד מאתנו הרי לא באמת היה רוצה לדעת שהוא משלם הרבה יותר מאחרים, כי כולנו עובדים קשה להרוויח את לחמנו. לכן חשוב שתדעו שיש כזה דבר תכנון מס ומדובר על שירות שלא כדאי לוותר עליו. ראשית, מדובר על פעולה חוקית לכל דבר במדינת ישראל ושנית, כאשר עושים תכנון מס משתמשים למעשה בלשון החוק ומנסים לנצל אותה לטובתנו. לכן, בין אם כל העסקים שלכם מתקיימים בתוך ישראל עצמה ובין אם אתם מנהלים עסקים מסביב לעולם, בהחלט כדאי יהיה לבדוק איך אתם עושים את הדברים, כמה אתם משלמים והאם תוכלו לשלם פחות. תכנון של מס יכול פעמים רבות להוזיל בצורה משמעותית את המיסים השנתיים שאתם עומדים לשלם, אז למה לחשוב פעמיים?

איש וכסף

מי יוכל לתת לכם שירות כזה?

כמובן שכאשר מדברים על שירותי תכנון מס מדברים על שירות שיכולו לתת לכם רואי חשבון מקצועיים. עם זאת, במידה ואתם רוצים שהשירות יהיה כמה שיותר מקצועי וטוב, עדיף יהיה לפנות אל משרד שבו המומחים הם לא רק רואי חשבון, אלא גם עורכי דין. בצורה כזאת תוכלו להיות בטוחים שמי שעושה לכם תכנון מס לוקח בחשבון את כל ההיבטים של הדברים, מה שאומר שחלילה לא תמצאו את עצמכם עושים עבירה כלשהי בנושא המיסים. תכנון שכזה כדאי לעשות פעם בשנה ולא להסתמך על התכנון שנעשה בשנה שעברה, שכן בכל שנה ההכנסות שלנו בעסק משתנות. יש לקחת בחשבון את כל השינויים שקורים ואת היקף העסק שאתם מנהלים, כי כל אלה ביחד יובילו לכך שתוכלו למצוא את הדרך הטובה ביותר לשלם כמה שפחות לרשות המיסים.

בואו לקבל סיוע מהטובים ביותר בתחום

אתם מנהלים עסק גדול שעבר לא מעט שינויים השנה? שמעתם מכל הקולגות שלכם שהם כבר קיבלו שירותי תכנון מס ואתם חושבים לא לוותר על שירות כזה השנה? אם כך, אין ספק שאתם צודקים. הימים שבהם כל אחד מאיתנו שילם מיסים מבלי לבדוק את האפשרויות השונות שעומדות בפניו עברו חלפו להם, אז למה אתם מחכים? אם אתם רוצים לדעת שמי שנותן לכם שירותי תכנון מס מגיע עם ניסיון רב, הבנה וידע, אנחנו במשרד "עו"ד אורדן" מחכים לכם. המשרד שלנו קיים כבר שנים ועובדים בו אנשי מקצוע מומחים ומנוסים. זה אומר שלא משנה עד כמה הסוגיה שאתם מביאים איתכם מורכבת, אנחנו נוכל לגרום לכך שתשלמו פחות מיסים. כמובן שנרצה לקבל מכם את כל הנתונים הכי מפורטים שאפשר אודות העסק, אך בסיומו של דבר ואחרי כל הבדיקות שנבצע, אתם תשלמו פחות מיסים. אין טעם לשלם יותר ממה שאתם צריכים לשלם ואנשי מקצוע כמו אלה שמחכים לכם אצלנו יוכלו לעזור לכם בצורה נפלאה. פנו אלינו עוד היום ותראו שכמו כל שאר הלקוחות שלנו, תצאו מרוצים ביותר.

 

לפרטים נוספים לחצו כאן

המאמר עזר לכם ?
שתפו בקליק עם החברים

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

כמה עולה עורך דין גירושין - ואיך אפשר לחסוך בעלויות

כמה עולה עורך דין גירושין - ואיך אפשר לחסוך בעלויות

הליכי גירושין ידועים בהיותם לרוב קשים ומורכבים. אלמנט רגשי דומיננטי מאוד מעורב בהם והנושאים הנידונים הם נושאים מהותיים וקריטיים לחייהם…
תאונה של רוכב קורקינט הנפגע על ידי רכב

תאונה של רוכב קורקינט הנפגע על ידי רכב

הקורקינט צבר תאוצה בשנים האחרונות, במיוחד מאז כניסן של האפליקציות BIRD, WIND ושאר המתחרים לישראל ובפרט לרחבי תל אביב. קלות…
כיצד נמדד היקף הנזק של הוצאת דיבה?

כיצד נמדד היקף הנזק של הוצאת דיבה?

הוצאת דיבה עשויה להוביל למפח נפש, אולם ישנם גם מקרים בהם הנזק הוא גם כלכלי וגופני. כיצד נמדד היקף הנזק?…
דיני תעבורה: מידע חשוב לנהג צעיר

דיני תעבורה: מידע חשוב לנהג צעיר

קיבלתם רישיון ממש לא מזמן? אתם נרגשים כי כל מה שרציתם בשנים האחרונות היה להתחיל לנהוג? אם כך, ברור מדוע…