עורך דין תעבורה

מתמודדים עם כתב אישום בתחום התעבורה? חשוב לפנות לעורך דין בתחום התעבורה אשר יכול להקל ולבטל את חומרת העברה אשר מיוחסת לכם.

המלחמה בתאונות הדרכים בישראל

מדינת ישראל נחשבת למפותחת מאוד בקרב מדינות העולם בכל הקשור לאכיפה וענישה בתחום התעבורה. כיום, ניתן להרשיע נהג אשר היה מעורב בעברות שונות בתחום התעבורה דרך שלל אמצעים הכוללים בין השאר שימוש במכשיר הינשוף לבדיקת רמות האלכוהול בדם, מצלמות מהירות, אכיפה מוגברת של גורמי החוק (פקחים ושוטרים) כמו גם שימוש באמצעים נוספים וכל זאת על מנת למגר את תופעת הקטל בדרכים ולהרתיע נהגים אשר רובם נורמטיביים וללא עבר פלילי מלהימנע מביצוע העברות הללו. במשרדו של עו"ד דמיטרי אניקין מתמחים בנושא עברות בתחום התעבורה כבר שנים ארוכות, והם טיפלו בעשרות אלפי תיקים שונים ומגוונים בהצלחה יתרה.

 

מכוניות

עורך דין תעבורה

משרדו מלווה את הנהגים המעורבים בכל שלבי התהליך ומשפטו מייצג נהגים אשר היו מעורבים בשלל מקרים כגון נהיגה בשכרות, דו"חות מהירות, תאונות דרכים בהם נפגע או נהרג אדם כמו גם ייצוג משפטי הולם בבית המשפט לענייני תעבורה. בנושא זה חשוב לציין כי ישנה חשיבות מכרעת לקבלת ייצוג של עורך דין אשר מתמחה בדיני תעבורה, זאת מאחר ומדובר בנושא מורכב מאוד אשר רף הענישה שלו בשנים האחרונות עלה בצורה דרמטית, מתוך הבנה כי רק מתוך ענישה קשה יותר יירתעו נהגים אחרים מביצוע של אותה עבירה. לכן, משרדו של עו"ד דמיטרי אניקין עורך דין תעבורה יעזור ילווה את הנהגים המעורבים בתהליך ביחד עם שלל הכלים העומדים לרשותו במסגרת החוק. עו"ד דימטרי אניקין הינו בעל ניסיון עשיר בתחום התעבורה, ואשר לו ידע רב בטיפול במקרים קלים וחמורים של תעבורה. מחלקת התעבורה במשרדו נחשבת לאחת המובילות בישראל, זאת לאור הצלחות רבות אשר נזקפו לזכות המשרד, זאת בזכות ידע נרחב בתחום וההבנה כי אדם אשר נאשם בעברת תעבורה צריך לקבל מענה באופן מידי, זאת כדי לקבל תמונת מצב לגבי מצבו ודרכי פעולה אפשרויות. משרדו של עו"ד אניקין חרט על דגלו לתת לנאשם מתן יחס אישי ומקצועי והמשרד מספק בין השאר מענה משפטי ראשוני וקבלת ייעוץ משפטי ללא תשלום וללא התחייבות בכל הקשור לדיני תעבורה, כמו גם ייצוג משפטי הולם אל מול בתי המשפט. חשוב לזכור כי שימוש בעורך דין אשר בקיא בתחום יכול לשפר את מעמדו של הנהג בצורה משמעותית, וכי רבים בוחרים להיוועץ עם עורך דין ולא להגן על עצמם, מתוך חוסר ידע אשר עלול להוביל לתוצאות קשות אשר ישפיעו על עתידו של הנהג המואשם. במסגרת הליווי המשפטי הצמוד מקבל הנהג הנאשם את מלוא המידע הדרוש לו וכן תוכנית אסטרטגית, בהתאם לחומרת העברה ולחוקי התעבורה במדינת ישראל.

לקידום אתרי העורך דין שלכם על ידי מסה מדיה היכנסו לכאן:

https://www.masamedia.co.il/%D7%A7%D7%99%D7%93%D7%95%D7%9D-%D7%90%D7%AA%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%9E%D7%A9%D7%A8%D7%93-%D7%A2%D7%95%D7%A8%D7%9A-%D7%93%D7%99%D7%9F/

 

המאמר עזר לכם ?
שתפו בקליק עם החברים

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

כיצד נמדד היקף הנזק של הוצאת דיבה?

כיצד נמדד היקף הנזק של הוצאת דיבה?

הוצאת דיבה עשויה להוביל למפח נפש, אולם ישנם גם מקרים בהם הנזק הוא גם כלכלי וגופני. כיצד נמדד היקף הנזק?…
דיני תעבורה: מידע חשוב לנהג צעיר

דיני תעבורה: מידע חשוב לנהג צעיר

קיבלתם רישיון ממש לא מזמן? אתם נרגשים כי כל מה שרציתם בשנים האחרונות היה להתחיל לנהוג? אם כך, ברור מדוע…
החוקים החשובים בחנות וירטואלית

החוקים החשובים בחנות וירטואלית

מעוניינים להקים חנות וירטואלית? ובכן, ישנם חוקים חשובים שעליכם להכיר. מהם? כל הפרטים – במאמר. חנות וירטואלית – מה חשוב…
דמי היתר - הסבר מקיף

דמי היתר - הסבר מקיף

שמעתם מאנשים שיש להם נחלות, באזור שבו גם לכם יש נחלה, על דמי היתר? מתלבטים במה דברים אמורים ורוצים לדעת…