עורך דין צבאי – כיצד הוא יכול לעזור?

מתמודדים עם המערכת הצבאית כבר לא מעט חודשים וזה מתחיל להיות בלתי נסבל מבחינתכם? אתם לא רואים את הסוף וברור לכם שאתם לא מתאימים למערכת הזאת? אם כך, אולי תרגיע אתכם העובדה שאתם לא היחידים שמרגישים כך. אומנם זה נכון שהחוק קובע שכולנו צריכים להתגייס לצה"ל בהגיענו לגיל 18, אך בפועל המערכת הזאת לא באמת יכולה להתאים לכל אחד ולא כולנו יכולים למצוא את הדרך שלנו בתוכה. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, עוברים מידי פעם עבירות במסגרת הצבאית שבה אתם חיים. זה נשמע לכם מוכר? אתם מואשמים בגין נפקדות? עריקות? או שאולי אתם בכלל רוצים לנסות ולקבל פטור משירות מילואים כי הספיק לכם מה שתרמתם לצבא במסגרת שנות שירות החובה? האמת היא, שזה לא משנה עם איזו סוגיה אתם מתמודדים, כי בכל מקרה כדאי יהיה לחפש תחילה עורך דין צבאי שיוכל לסייע.

עורך דין צבאי

כך בוחרים את עוה"ד הכי טוב שיש

ממש כפי שאנשים מתלבטים לאיזה עורך דין אזרחי כדאי להם לפנות, כך גם קורה לגבי שירותיו של עורך דין צבאי. לא כל עורך דין צבאי מגיע עם הניסיון הנדרש ולא כל עו"ד צבאי הוא אדם שמוכר למערכת. יש משמעות לדברים האלה כי תמיד עדיף יהיה להפקיד את הטיפול בעניינים שלכם בידי אנשי מקצוע שבאמת מכירים את הענף הזה. יתרה מכך, אם אתם יכולים לבחור איש מקצוע שיגיע עם ניסיון ספציפי במקרה כמו שלכם, מדוע שתוותרו על שירותיו? זה נכון שלא אחת המערכת תעמיד לרשותכם עורכי דין מטעמה, אך האמת היא שלא תמיד הם מספיק מנוסים. לכן, אם אתם יכולים להרשות לעצמכם לממן את שירותיו של עורך דין צבאי באופן פרטי, מדוע שלא תעשו זאת? מדובר כאן, בהרבה מהמקרים, על העתיד שלכם ולכן אין סיבה לקחת סיכונים מיותרים ולהתפשר על שירותיו של עו"ד שאינו מספיק רציני עבורכם.

מה עושים אם אתם התובעים?

לא אחת קורה שאנשים שכן מסתדרים נהדר עם המערכת וכן לוקחים בה חלק בשמחה למעשה רוצים לתבוע את הקצין שמפקד עליהם או כל חייל סדיר אחר. הרקע לכך יכול להיות התעללות מכל סוג, הטרדה מינית או אפילו מתן פקודות לא הגיוניות. מה שמשותף לכל המקרים הללו הוא שגם אם אתם נמצאים בצד התובע ולא בצד הנתבע, כדאי יהיה לבחור בקפידה את עוה"ד שיהיה אחראי על התיק שלכם. המטרה בכל הליך משפטי שאליו אנחנו יוצאים, הן במסגרת האזרחית והן במסגרת הצבאית, הוא לנצח. לכן חשוב שמי שינהל את התיק שלכם יהיה אדם שבדרך כלל מנצח, שמכיר את המערכת ושיודע איך לקדם את האינטרסים של כל לקוח שפונה אליו, אז למה אתם מחכים?

מוגש באדיבות משרד עורכי דין מירי יעקב גביש

המאמר עזר לכם ?
שתפו בקליק עם החברים

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

מקרים נפוצים של רשלנות רפואית

מקרים נפוצים של רשלנות רפואית

דיני הנזיקין הינם תחום משפט אזרחי, אשר עוסק בסיטואציות שונות ומורכבות בהן נגרם נזק כלשהו ע"י גורם שניתן להטיל עליו…
מה הוא עורך דין מכירת דירה?

מה הוא עורך דין מכירת דירה?

עורך דין מכירת דירה הוא השם העממי שניתן לעיתים לעורך דין נדל"ן, או עורך דין מקרקעין. מדובר על עורך דין…
האם באמת קיים קשר בין שירות צבאי לאפילפסיה?

האם באמת קיים קשר בין שירות צבאי לאפילפסיה?

ישנן חוות דעת רפואיות שמייצגות תשובות שונות לשאלה הזו. אסכולה ראשונה טוענת כי אין קשר בין התנאים בשירות הצבאי למחלת…

נישואים אזרחיים: האפשרות שלא חשבתם עליה

כולנו כמובן יודעים שהדין האישי בישראל כפוף לדין הדתי, כך שכל אזרח ישראלי יכול להתחתן ולהתגרש רק בבית דין שאליו…