עורך דין רכישת דירה – האדם שבאמת ידאג לאינטרסים שלכם

חושבים שהגיע הזמן שלכם להפסיק לגור בשכירות? חוששים מכך שיום אחד בעל הבית יקום ויודיע לכם שאתם צריכים לעזוב את הדירה? אם כך, אין ספק שאפשר להבין ללבכם. מצד שני, לקנות דירה במדינה כמו ישראל זו התחייבות כלכלית מאוד גדולה ולכן ברור מדוע לא עשיתם את זה עד עכשיו. אם התחלתם לא מזמן לראות דירות שיכולות להיות רלוונטיות עבורכם ואתם רוצים להיות בטוחים שעסקת הרכישה תהיה כמה שיותר חלקה, אתם חייבים איש מקצוע שיעמוד לצידכם. ממש כפי שלא תרצו ללכת לבנק ולבקש משכנתא לפני שאתם מקבלים ייעוץ משכנתאות, כך גם לא כדאי לקנות דירה בלי עורך דין רכישת דירה. עו"ד כזה מכיר את התחום, יוכל לקרוא כל חוזה שמבקשים מכם לחתום עליו וגם לעשות עבורכם את כל הבירורים שצריך. זה אומר שבצורה כזאת יהיה לכם ברור פי כמה האם כדאי להמשיך עם עסקת הנדל"ן שרציתם לבצע או שאולי עדיף לוותר ולהמשיך לחפש נכס אחר.

ידאג לאינטרסים

כל צד עם עוה"ד שלו

 

לא אחת קורה, כאשר אנשים רוצים להתקדם ולקנות דירה מאדם מסוים, שהמוכר מנסה לשכנע את הקונה להשתמש שירותי עוה"ד שלו, כלומר של המוכר. עם זאת, בבואנו לראות האם זה כדאי, אנחנו רואים שהתשובה לכך שלילית. עורך דין רכישת דירה, בין אם הוא מהגיע מהצד של הקונה ובין אם הוא מגיע מהצד של המוכר, ידאג לפני הכול לאינטרסים של הלקוח שלו. לכן זה טבעי שעורך דינו של המוכר ידאג יותר לאינטרסים של המוכר ולא שלכם. זו הסיבה שבגללה בסופו של דבר עדיף שכל צד יגיע עם עו"ד שיוכל לייצג אותו ולדאוג לו, אז למה אתם מחכים?

 

המשמעות של בחירת עורך הדין שלכם

 

זה שיש הרבה מאוד עורכי דין שמבינים בתחום רכישות הדירה והמקרקעין, זה עדיין לא אומר שעם כל אחד מהם יכולה להיות לכם כימיה ושמכל אחד מהם תרצו לקבל שירות. לכן אנחנו מציעים לכם לעשות מספר בירורים בנושא הזה, כי מה שבטוח זה שאתם צריכים לבחור עורך דין רכישת דירה שתרגישו שאתם סומכים עליו. לכן חשוב שתבררו:

 

  • האם מדובר על עו"ד מנוסה?
  • האם זה עו"ד מומלץ?
  • איפה נמצא המשרד שלו?
  • עד כמה הוא נגיש וזמין עבורכם?
  • מה כולל השירות שהוא מבטיח לכם?

ובנוסף, האם ביחס לעורכי דין אחרים המחיר שהוא גובה מכם עבור השירות נראה לכם הגיוני? עורך דין רכישת דירה הוא אדם שחייב להיות אמין כי בסופו של דבר, הוא האדם שבידיו תפקידו את המשימה של בדיקת הדירה מכל ההיבטים החשובים. לכן כדאי לברר כמה שיותר המלצות לגבי עוה"ד שלכם כי זו הדרך להבטיח שעשיתם בחירה נכונה.

המאמר עזר לכם ?
שתפו בקליק עם החברים

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

גישור גירושין בהסכמה - כן יש דבר כזה

גישור גירושין בהסכמה - כן יש דבר כזה

חושבים שגירושין בהסכמה הם חלום רחוק ובלתי מוגשם? ובכן, יש לכם טעות. באמצעות תהליך של גישור גירושין אשר מתבצע באמצעות…
ישראל מול העולם: מה אחוז הגירושין בארץ

ישראל מול העולם: מה אחוז הגירושין בארץ

לפי נתונים של הלשכה לסטטיסטיקה בישראל, שיעור המתגרשים בישראל קטן משיעור המתגרשים הנהוג במדינות מתקדמות אחרות ברחבי העולם. יחד עם…
הייתם מעורבים בתאונה? המדריך המלא כיצד עליכם להתנהל!

הייתם מעורבים בתאונה? המדריך המלא כיצד עליכם להתנהל!

כיצד יש לנהוג במקרה שבו הייתם מעורבים בתאונת דרכים? מה יש לעשות מול הנהג השני המעורב בתאונה? אלו מסמכים עליכם…
מה עדיף דלת זכוכית או דלת מעץ מלא ומה קורה אם נשברה עליי הדלת

מה עדיף דלת זכוכית או דלת מעץ מלא ומה קורה אם נשברה עליי הדלת

בין אם נכנסתם לבית חדש ובין אם אתם עושים שיפוץ בבית הקיים, אחרי שבחרתם רהיטים חדשים, ריצוף חדש וצבעים חדשים…