כמה עולה עורך דין גירושין – ואיך אפשר לחסוך בעלויות

הליכי גירושין ידועים בהיותם לרוב קשים ומורכבים. אלמנט רגשי דומיננטי מאוד מעורב בהם והנושאים הנידונים הם נושאים מהותיים וקריטיים לחייהם של בני הזוג הנפרדים: טיפול בילדים, ענייני רכוש, משמורת, מזונות ועוד. כל אלה הופכים את הליך הגירושין להליך שדורש ליווי מקצועי, אך לא מעט אנשים חוששים, או נמנעים מקבלת סיוע משפטי מסודר, בעיקר בגלל העלויות הגבוהות של השירות הזה. כמה משמעותי הוא שירות של עו"ד גירושין? האם אפשר להסתדר בלעדיו? וכמה הוא עולה? לפניכם תשובות לכל השאלות. 

מאזניים

הליך גירושין יכול להיות יקר, לפחות עבור מי מבני הזוג המחזיק ברוב הרכוש ונאלץ להתחלק בו ולהפסיד חלק ממנו. אך ההוצאה הגבוהה ביותר ברוב מקרי הגירושין – היא שכר הטרחה לעורכי הדין.

עו"ד גירושין בגבעתיים, מטפל בשלושת התביעות העיקריות הנידונות בתיקי גירושין: משמורת על הילדים, חלוקת הרכוש ודמי מזונות.

כמו בכל מקרה אחר, שבו תיעזרו באנשי מקצוע – גם כאן תוכלו לבקש הצעת מחיר. עו"ד גירושין, אמור לתת לכם הצעה גלובלית, הכוללת את כל הטיפול בנושא ומחירה יכול לנוע בין 30 ל-150 אלף ש"ח,  בהתאם לדרישות המשרד אליו פניתם. המחיר הזה מתייחס לעורך דין אחד בלבד, המיצג לרוב רק את אחד הצדדים, כלומר – עבור זוג, המעסיק שני עורכי דין שונים, המחיר יהיה כפול.

גם הסכם גלובלי של שכר טרחה סגור מראש, כולל בתוכו מספר קבוע מראש של דיונים בבית המשפט ופגישות ייעוץ. בהתאם לצורך, תידרשו להוסיף תשלום נפרד עבור כל הופעה בבית המשפט – שחורגת מההסכם הראשי.

דרך מוצלחת ויעילה להוזלה בעלויות

מאחר ובישראל יש חוק המחייב זוגות מתגרשים להגיש בקשה לגישור לפני תחילת הליך משפטי, אפשר ומומלץ לנצל את ההזדמנות ולפעול בדרכים של גישור ויישוב סכסוך, להגיע להסכמים מחוץ לכותלי בית המשפט ולהוזיל את עלויות ההליך במידה רבה.

במקרה כזה, תוכלו להיעזר בעו"ד גישור גירושין, שיש לו את הכלים והמיומנות לסייע לכם בהשגת הסכם הוגן וראוי, ששני בני הזוג מסכימים עליו.

הסכם כזה נחתם על ידי שני בני הזוג ומועבר לבית המשפט לצורך מתן תוקף של פסק דין.

לסיכום – הליך גישור גירושין יכול לחסוך כסף רב, אך הוא גם מסייע בקיומו של הליך קל יותר וכואב פחות, שלרוב מתבצע במהירות יחסית ושומר על כבודם ושלומם של שני הצדדים, כמו גם על הילדים.

עו"ד אסתר שלום מתמחה בדיני משפחה ומציעה גם שירותי גישור, ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי לגירושין, משמורת, מזונות והסדרי ראייה. השירות מאופיין ברגישות למצב המיוחד בו נמצאת המשפחה ומקיים ליווי מכבד, שמעניינו לשמור על זכויותיו וכבודו של הלקוח. צרו קשר כדי לתאם פגישת היכרות לפני תחילת הייעוץ המשפטי. התקשרו: 052-970-6731,

או שלחו מייל: [email protected]

ונשמח לעמוד לרשותכם.

המאמר עזר לכם ?
שתפו בקליק עם החברים

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

מקרים נפוצים של רשלנות רפואית

מקרים נפוצים של רשלנות רפואית

דיני הנזיקין הינם תחום משפט אזרחי, אשר עוסק בסיטואציות שונות ומורכבות בהן נגרם נזק כלשהו ע"י גורם שניתן להטיל עליו…
מה הוא עורך דין מכירת דירה?

מה הוא עורך דין מכירת דירה?

עורך דין מכירת דירה הוא השם העממי שניתן לעיתים לעורך דין נדל"ן, או עורך דין מקרקעין. מדובר על עורך דין…
האם באמת קיים קשר בין שירות צבאי לאפילפסיה?

האם באמת קיים קשר בין שירות צבאי לאפילפסיה?

ישנן חוות דעת רפואיות שמייצגות תשובות שונות לשאלה הזו. אסכולה ראשונה טוענת כי אין קשר בין התנאים בשירות הצבאי למחלת…

נישואים אזרחיים: האפשרות שלא חשבתם עליה

כולנו כמובן יודעים שהדין האישי בישראל כפוף לדין הדתי, כך שכל אזרח ישראלי יכול להתחתן ולהתגרש רק בבית דין שאליו…