כיצד נמדד היקף הנזק של הוצאת דיבה?

הוצאת דיבה עשויה להוביל למפח נפש, אולם ישנם גם מקרים בהם הנזק הוא גם כלכלי וגופני. כיצד נמדד היקף הנזק? עו"ד שלומי וינברג, מומחה לתביעות הוצאת דיבה מסביר את כל הפרטים שכל אדם צריך לדעת בכל הקשור להוצאת דיבה.

הוצאת דיבה – מהו היקף הנזק אשר עשוי להיגרם וכיצד הוא נמדד?

הוצאת דיבה הפכה בשנים האחרונות לאחת התביעות הנפוצות ביותר אשר מוגשות לבתי המשפט, וזאת בשל העובדה כי מדובר בכלי ממשי אשר עשוי לגרום לנזק בלתי הפיך בעבור מי אשר פורסם כנגדו פרסום מכפיש. למעשה, חשוב לזכור כי כיום בעקבות עלייתן של הרשתות החברתיות והתפוצה הרחבה, מדובר בנזקים משמעותיים ביותר אשר כוללים בין היתר הפסדים כספיים עד לכדי פשיטת רגל, עוגמת נפש ולחץ נפשי אשר כתוצאה ממנו מתרחשות בעיות בריאותיות קשות ביותר עד לכדי התקף לב והתקפי חרדה וכן נזקים אשר מצריכים קבלת טיפול נפשי. לא מדובר כאן בתופעה חדשה, ולכן חשוב לזכור כי למעשה מדובר בנזקים אשר היקפם נמדד גם בטווח הארוך, וזאת לאור העובדה כי תובעים מדווחים על נזקים אשר נגרמו להם גם זמן רב לאחר פרסום, כתוצאה ישירה או עקיפה. לכן, הנזק אשר נגרם כתוצאה מהוצאת דיבה נמדד בפן הפיזי, הנפשי והכלכלי, כאשר במידה והוכח כי ישנו קשר – ניתן לקבל פיצוי כספי.

אישה פלטה משפט

חשיבות התקשרות עם עורך דין לצורך בחינת הנזק כתוצאה מהוצאת דיבה

כאמור, אם אתם סבורים כי אדם הוציא את דיבתכם ברבים ואתם סבורים כי נגרם לכם נזק, ישנה חשיבות להתקשרות עם עורך דין מומחה לתחום אשר יספק לכם הגנה משפטית, כמו גם יבחן את מידת הנזק בטווח הקצר והארוך בכדי לקבוע את גובה הפיצוי אותו תקבלו בסיום תהליך התביעה. ע"פ עורך הדין שלומי וינברג, אשר מתמחה בתחום הוצאת לשון הרע ותביעות דיבה, מדובר בגובה פיצויים אשר עשוי להגיע לעשרות אלפי שקלים ולעיתים גם מיליונים, כפי שניתן לראות בתיקים דומים אשר נסגרו בעסקת פשרה או בפסיקה של בית המשפט אשר קבע כי אכן הוכח קשר בין הפרסום לבין הנזק, ומשום כך זכאי התובע לקבל פיצוי כספי אשר יעזור לו לשקם את חייו. לכן, אם אתם סבורים כי בעקבות פרסום אשר פורסם כנגדכם באמצעי התקשורת, הרשתות החברתיות או כל ערוץ מדיה אחר, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם עו"ד שלומי וינברג, מומחה לתביעות דיבה.

מעוניין להגיש תביעת הוצאת דיבה? עו"ד שלומי וינברג כאן לשרותך

עו"ד שלומי וינברג הינו מומחה לתחום תביעות דיבה ולשון הרע,ומעניק ייצוג משפטי אשר מבוסס על שנים של ניסיון והצלחה במתן פיצוי בעבור התובעים. לקבלת פרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ, היכנסו לאתר הרשמי של משרדו בכתובת https://www.shlomiweinberg.co.il.

המאמר עזר לכם ?
שתפו בקליק עם החברים

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

גישור גירושין בהסכמה - כן יש דבר כזה

גישור גירושין בהסכמה - כן יש דבר כזה

חושבים שגירושין בהסכמה הם חלום רחוק ובלתי מוגשם? ובכן, יש לכם טעות. באמצעות תהליך של גישור גירושין אשר מתבצע באמצעות…
ישראל מול העולם: מה אחוז הגירושין בארץ

ישראל מול העולם: מה אחוז הגירושין בארץ

לפי נתונים של הלשכה לסטטיסטיקה בישראל, שיעור המתגרשים בישראל קטן משיעור המתגרשים הנהוג במדינות מתקדמות אחרות ברחבי העולם. יחד עם…
הייתם מעורבים בתאונה? המדריך המלא כיצד עליכם להתנהל!

הייתם מעורבים בתאונה? המדריך המלא כיצד עליכם להתנהל!

כיצד יש לנהוג במקרה שבו הייתם מעורבים בתאונת דרכים? מה יש לעשות מול הנהג השני המעורב בתאונה? אלו מסמכים עליכם…
מה עדיף דלת זכוכית או דלת מעץ מלא ומה קורה אם נשברה עליי הדלת

מה עדיף דלת זכוכית או דלת מעץ מלא ומה קורה אם נשברה עליי הדלת

בין אם נכנסתם לבית חדש ובין אם אתם עושים שיפוץ בבית הקיים, אחרי שבחרתם רהיטים חדשים, ריצוף חדש וצבעים חדשים…