דיני תעבורה: מידע חשוב לנהג צעיר

קיבלתם רישיון ממש לא מזמן? אתם נרגשים כי כל מה שרציתם בשנים האחרונות היה להתחיל לנהוג? אם כך, ברור מדוע אתם רוצים ליהנות כמה שיותר מהחופש שרישיון הנהיגה נותן לכם. עם זאת, עליכם להכיר גם את דיני התעבורה, שכן כמו שאתם יודעים, רישיון לנהוג זה לא רישיון להרוג.

תמרור אין כניסה

עבירות חמורות יותר ועבירות חמורות פחות

כאשר מדברים על עבירות תנועה שונות ניתן לראות, לפני הכול, שהמחוקק שופט לחומרה כמעט תמיד נהגים צעירים. כלומר, אדם שכבר נוהג ארבעים שנה ואין לו שום עבירת תנועה יקבל כנראה הקלה מסוימת אם פתאום יתפסו אותו על עבירה כזו או אחרת. לעומת זאת, נהגים צעירים מועדים לפורענות ולכן המחוקק עושה הכול כדי לגרום להם לנהוג בהתאם לכללים. מעבר לכך שאתם עלולים לקבל פסילה מנהלית ולאבד במהירות את רישיון הנהיגה שעליו עבדתם כל כך קשה, אתם גם עלולים למצוא את עצמכם משלמים קנסות כבדים. יש כמובן הבדל בין עבירה כמו נהיגה בשכרות ובין עבירות אחרות, אך מה שבטוח זה שאתם, בתור נהגים צעירים, צפויים לקבל עונשים חמורים יותר מאחרים.

האם אתם צריכים עו"ד במקרים מסוימים של עבירות תנועה?

התשובה היא בפירוש כן. אומנם זה נכון שלא תמיד כאשר אתם עושים עבירת תנועה ומקבלים עליה עונש כדאי יהיה לפנות לעו"ד כזה או אחר, אך בהחלט יש מצבים שבהם לא יהיה מנוס. אם, לדוגמא, נתפסתם נוהגים תחת השפעת אלכוהול, אומנם העונש לא יבוטל, אך עם עו"ד מוביל תוכלו להיות בטוחים שכנראה שלא תקבלו את העונש המרבי. יתרה מכך, אם חשבתם לרגע שיש לכם זמן עד שתצטרכו לחפש עו"ד, כדאי שתדעו שזו טעות. אם תפסו אתכם על עבירת תנועה חמורה שעשיתם ואתם תוהים מה כדאי יהיה לעשות בנידון, חשוב להבין שכדאי יהיה לפנות כמה שיותר מהר אל עורך דין מקצועי.

איך תדעו לאיזה עו"ד כדאי להתקשר?

כמובן שכאשר מדברים על עבירות של דיני תעבורה הכתובת היא רק משרדו של עורך דין לענייני תעבורה. עם זאת, אם תעשו חיפוש מהיר בגוגל, אתם תראו שיש הרבה מאוד עורכי דין שישמחו לעזור לכם בתחום הזה. לכן אנחנו מציעים לכם לנהוג כפי שהייתם עושים אילו רציתם להזמין את שירותיה של מעצבת פנים מומלצת, כלומר, לברר מי הוא אותו עו"ד? האם הוא מקצועי? האם יש אנשים אחרים שממליצים עליו? האם הוא זמין עבורכם בכל עת? והאם הוא יידע איך לעזור לכם לצאת מהסיטואציה שאליה נקלעתם? למרות ההבטחות, לא כל אותם עורכי דין עושים עבודה מספיק טובה ולא כל אחד מהם יוכל לעזור לכם. לכן יש טעם לברר שאתם בוחרים באיש מקצוע רציני, כי לקבל רישיון ואז לקבל שלילה לחודשים ארוכים זו סיטואציה כלל לא נעימה.

המאמר עזר לכם ?
שתפו בקליק עם החברים

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

גישור גירושין בהסכמה - כן יש דבר כזה

גישור גירושין בהסכמה - כן יש דבר כזה

חושבים שגירושין בהסכמה הם חלום רחוק ובלתי מוגשם? ובכן, יש לכם טעות. באמצעות תהליך של גישור גירושין אשר מתבצע באמצעות…
ישראל מול העולם: מה אחוז הגירושין בארץ

ישראל מול העולם: מה אחוז הגירושין בארץ

לפי נתונים של הלשכה לסטטיסטיקה בישראל, שיעור המתגרשים בישראל קטן משיעור המתגרשים הנהוג במדינות מתקדמות אחרות ברחבי העולם. יחד עם…
הייתם מעורבים בתאונה? המדריך המלא כיצד עליכם להתנהל!

הייתם מעורבים בתאונה? המדריך המלא כיצד עליכם להתנהל!

כיצד יש לנהוג במקרה שבו הייתם מעורבים בתאונת דרכים? מה יש לעשות מול הנהג השני המעורב בתאונה? אלו מסמכים עליכם…
מה עדיף דלת זכוכית או דלת מעץ מלא ומה קורה אם נשברה עליי הדלת

מה עדיף דלת זכוכית או דלת מעץ מלא ומה קורה אם נשברה עליי הדלת

בין אם נכנסתם לבית חדש ובין אם אתם עושים שיפוץ בבית הקיים, אחרי שבחרתם רהיטים חדשים, ריצוף חדש וצבעים חדשים…