איך לבטל דו"ח מהירות מופרזת

קיבלתם דו"ח על מהירות מופרזת על לא עוול בכפכם? ובכן, באמצעות עורך דין מומחה לדיני תעבורה תוכלו לבטל את הדו"ח וגם את הנקודות. כיצד? להלן הפרטים.

נתפסתם על נהיגה במהירות מופרזת? זה לא סוף הסיפור

בכבישי ישראל נתפסים מדי שנה אלפי נהגים אשר נוהגים מעל המהירות המותרת כחוק.למעשה, ישנם לא מעט מקרים בהם ניתן לבטל את הדוח אשר ניתן ע"י השוטר או המצלמות, וזאת בשל שורה של כשלים אשר מתבצעים בתחום מזה שנים רבות. רק לאחרונה ביטל בית המשפט את מהימנות מצלמות המהירות, וזאת בשל אי הסכמה על כך כי הן אכן מדויקות. בנוסף, ישנם לא מעט מקרים בהם נופל פגם בתהליך הבדיקה של השוטר, ולכן גם כאן ניתן ואף רצוי להתקשר עם עורך דין מומחה לדיני תעבורה וזאת על מנת לבדוק כיצד ניתן לבטל את הדוח וכן את הנקודות, וזאת משום שנהיגה במהירות מופרזת מעבר להיותה מסוכנת לסביבה גם מביאה עמה תשלום קנס ונקודות, ולעיתים העמדה לדין – וזאת משום שבתי המשפט נוטים לראות בנהגים אשר נוהגים במהירות כסכנה מיידית וברורה לשלום הציבור.

סקלה

כיצד מבטלים דו"ח מהירות מופרזת?

כאמור, על מנת שתוכלו לבטל את הדו"ח אותו קיבלתם – בין אם מדובר ממצלמת מהירות או בדיקה של שוטר, ישנה חשיבות רבה להתקשרות עם עורך דין אשר יבחן את הדוח עצמו ויבדוק האם אכן נמצאו כשלים. חשוב לזכור כי הבדיקות הנהוגות היום נתונות תחת מחלוקת קשה ביותר, וזאת בשל העובדה כי מצלמות המהרות כמו גם מד המהירות של משטרת ישראל נוטה לעיתים להציג תוצאות גבוהות יותר, ומשום כך נאלצים נהגים להתמודד בבתי המשפט לתעבורה בדינים חמורים אשר בגינם מעבר לשלילת הרישיון ניתן לקבל כאמור גם נקודות, קנס כספי ואף עונש מאסר על תנאי. מדובר במכה משמעותית בעבור הנהג, בעיקר אם מדובר בתחום עיסוקו, ולכן התקשרות עם עורך דין לצורך ביטול הדוח באמצעות בחינה מעמיקה וכן מתן הסבר מניח את הדעת לתוצאות יכולה להוביל לביטולו.

מחפשים את עורך הדין לענייני תעבורה הטוב ביותר? הכירו את עורך הדין ערן עקראוי

אם קיבלתם דו"ח על מהירות מופרזת שלא כדין, אנו מזמינים אתכם לפנות לעורך הדין המוביל בישראל בתחום התעבורה, עורך הדין ערן עקראוי. עו"ד עקראוי הינו מומחה לדיני תעבורה אשר יספק לכם ייצוג משפטי ראשון במעלה אשר מתבסס על שנים של ניסיון והצלחות רבות בביטול דו"חות, כל זאת במסגרת החוק ולאחר בחינה מדוקדקת של חומר הראיות. מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות נהיגה במהירות מופרזת? היכנסו לאתר הרשמי של עורך הדין עקראוי בכתובת https://akrewi.co.il או באמצעות פנייה למספר 0723970606 ובכך תוכלו לקבל את כל המידע החשוב ביותר הנוגע לדיני תעבורה ודוחות מהירות.

המאמר עזר לכם ?
שתפו בקליק עם החברים

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

גישור גירושין בהסכמה - כן יש דבר כזה

גישור גירושין בהסכמה - כן יש דבר כזה

חושבים שגירושין בהסכמה הם חלום רחוק ובלתי מוגשם? ובכן, יש לכם טעות. באמצעות תהליך של גישור גירושין אשר מתבצע באמצעות…
ישראל מול העולם: מה אחוז הגירושין בארץ

ישראל מול העולם: מה אחוז הגירושין בארץ

לפי נתונים של הלשכה לסטטיסטיקה בישראל, שיעור המתגרשים בישראל קטן משיעור המתגרשים הנהוג במדינות מתקדמות אחרות ברחבי העולם. יחד עם…
הייתם מעורבים בתאונה? המדריך המלא כיצד עליכם להתנהל!

הייתם מעורבים בתאונה? המדריך המלא כיצד עליכם להתנהל!

כיצד יש לנהוג במקרה שבו הייתם מעורבים בתאונת דרכים? מה יש לעשות מול הנהג השני המעורב בתאונה? אלו מסמכים עליכם…
מה עדיף דלת זכוכית או דלת מעץ מלא ומה קורה אם נשברה עליי הדלת

מה עדיף דלת זכוכית או דלת מעץ מלא ומה קורה אם נשברה עליי הדלת

בין אם נכנסתם לבית חדש ובין אם אתם עושים שיפוץ בבית הקיים, אחרי שבחרתם רהיטים חדשים, ריצוף חדש וצבעים חדשים…